D95A22-42
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D95A22-42
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
Ngā Rauemi: D95A22-42.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1596 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D95A22-42
Tau Wae D95A22-42 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43760 pcs Pepa Raraunga D95A22-42.pdf
Momo DIP, 0.4" (10.16mm) Row Spacing Waenga Whakamutunga 0.126" (3.20mm)
Whakamutunga Solder Raupapa D95
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 22 (2 x 11) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakatauranga onamata 1A Whakaaetanga Whakaaetanga 10 mOhm