SCR027009230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCR027009230
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN HEATER 550W 13A 230V
Ngā Rauemi: SCR027009230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 392 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 392 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCR027009230
Tau Wae SCR027009230 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN HEATER 550W 13A 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 392 pcs Pepa Raraunga SCR027009230.pdf
Taumaha 2 lbs (907.2g) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Heating Unit Ngā whakaaturanga Heater, 550W, 13A
Rahi / Rahi - Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa SCR Ētahi Ingoa HM1668
SCR027009230-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Heater, 550W, 13A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCR105B-101
SCR105B-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.42A 340 MOHM
I roto i te taonga: 79592 pcs
Tikiake: SCR105B-101.pdf
RFQ
SCR05B220JGS
SCR05B220JGS
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 2762 pcs
Tikiake: SCR05B220JGS.pdf
RFQ
SCR-6
SCR-6
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: KIT #6 CLEAR HOLE SPACERS 400PCS
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: SCR-6.pdf
SCR105B-100
SCR105B-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 4.4A 60 MOHM SMD
Tikiake: SCR105B-100.pdf
SCR027009
SCR027009
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FAN HEATER 550W 11A 120V
I roto i te taonga: 384 pcs
Tikiake: SCR027009.pdf
SCR-050-0R9A070JH
SCR-050-0R9A070JH
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 7MH 5A 2LN TH
Tikiake: SCR-050-0R9A070JH.pdf
SCR05B471JGS
SCR05B471JGS
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
Tikiake: SCR05B471JGS.pdf
SCR-8
SCR-8
Whakaahuatanga: KIT #8 CLEAR HOLE SPACERS 400PCS
I roto i te taonga: 628 pcs
Tikiake: SCR-8.pdf
SCR-10
SCR-10
Whakaahuatanga: SELF RETAINING SPACER KIT
Tikiake: SCR-10.pdf
SCR-4
SCR-4
Whakaahuatanga: KIT #4 CLEAR HOLE SPACERS 400PCS
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake: SCR-4.pdf
SCR08B683KGS
SCR08B683KGS
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 50V NP0 RADIAL