RAKS19DBK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAKS19DBK1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua RACK KEYBOARD DRAWER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAKS19DBK1
Tau Wae RAKS19DBK1 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1166 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Shelf, Keyboard, Sliding Rahi / Rahi 16.000" L x 18.900" W x 3.220" H (406.40mm x 480.06mm x 81.79mm)
Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key Raupapa RAK
Ētahi Ingoa HM5641
RAKS19DBK1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Metal, Steel Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 19" Panel Width Racks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Shelf, Keyboard, Sliding 16.000" L x 18.900" W x 3.220" H (406.40mm x 480.06mm x 81.79mm) Black