R250-080-160
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R250-080-160
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W
Ngā Rauemi: 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R250-080-160
Tau Wae R250-080-160 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1401 pcs Pepa Raraunga 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Te matotoru 0.091" (2.30mm)
Rahi / Rahi 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa R250 Ratonga IP65
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.457" (37.00mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Silver End Panel(s) 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) X 1.457" (37.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Silver
Area (L x W) 29.3 in² (189 cm²)