R211-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R211-080-000
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC GRAY 3.15"L X 3.15"W
Ngā Rauemi: R211-080-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R211-080-000
Tau Wae R211-080-000 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 2586 pcs Pepa Raraunga R211-080-000.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa R211 Ratonga IP66, NEMA 4,4X,12,13
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Plastic, Polycarbonate
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 3.150" (80.00mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, Polycarbonate Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 3.150" (80.00mm) Hoahoa Split Sides
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 59.5 in² (384 cm²)