R200-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R200-080-000
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS GRAY 3.15"L X 3.15"W
Ngā Rauemi: R200-080-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R200-080-000
Tau Wae R200-080-000 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 3315 pcs Pepa Raraunga R200-080-000.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa R200 Ratonga IP66, NEMA 4,4X,12,13
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.362" (60.00mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 2.362" (60.00mm) Hoahoa Split Sides
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 9.92 in² (64.0 cm²)