R102-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R102-080-000
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM GRAY 3.15"L X 3.15"W
Ngā Rauemi: R102-080-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R102-080-000
Tau Wae R102-080-000 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1664 pcs Pepa Raraunga R102-080-000.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Te matotoru -
Rahi / Rahi 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa R102 Ratonga DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.575" (40.00mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm) X 1.575" (40.00mm) Hoahoa Split Sides
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 9.92 in² (64.0 cm²)