PPFP191202BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPFP191202BK1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN PANEL 120MM 2 HOLE
Ngā Rauemi: PPFP191202BK1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPFP191202BK1
Tau Wae PPFP191202BK1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN PANEL 120MM 2 HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6600 pcs Pepa Raraunga PPFP191202BK1.pdf
Taumaha 3 lbs (1.4kg) Momotuhi - Whakauru -
Momo Fan Tray Ngā whakaaturanga Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans
Rahi / Rahi 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa PPF Ētahi Ingoa HM5600
PPFP191202BK1-ND
Q2870434E
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan Tray, Unpopulated, 2 Fans 19.00" L x 6.97" W x 0.07" H (482.6mm x 177.0mm x 1.8mm)