PF6700AT12LG460
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PF6700AT12LG460
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FILTER FAN GRAY
Ngā Rauemi: PF6700AT12LG460.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 168 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PF6700AT12LG460
Tau Wae PF6700AT12LG460 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 168 pcs Pepa Raraunga PF6700AT12LG460.pdf
Taumaha 8 lbs (3.6kg) Momotuhi - Whakauru 460VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 560 CFM
Rahi / Rahi 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa PF Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 560 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)