PF2500230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PF2500230
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN CLIMATE CONTROL 230V 89CFM
Ngā Rauemi: PF2500230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 506 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PF2500230
Tau Wae PF2500230 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN CLIMATE CONTROL 230V 89CFM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506 pcs Pepa Raraunga PF2500230.pdf
Taumaha 4 lbs (1.8kg) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 89 CFM
Rahi / Rahi 9.84" L x 9.84" W x 4.61" H (249.9mm x 249.9mm x 117.0mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 89 CFM 9.84" L x 9.84" W x 4.61" H (249.9mm x 249.9mm x 117.0mm)