HWST16168S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
HWST16168S16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWST16168S16
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX S STEEL NAT 19.7"L X 16"W
Ngā Rauemi: 1.HWST16168S16.pdf2.HWST16168S16.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 137 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWST16168S16
Tau Wae HWST16168S16 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 137 pcs Pepa Raraunga 1.HWST16168S16.pdf2.HWST16168S16.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 19.700" L x 16.000" W (500.38mm x 406.40mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa Waterfall Ratonga IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 8.000" (203.20mm) Ngā āhuatanga Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Slanted Top 19.700" L x 16.000" W (500.38mm x 406.40mm) X 8.000" (203.20mm) Hoahoa Hinged Door, Slanted Top
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 315 in² (2032 cm²)