FLHTF400A230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
FLHTF400A230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLHTF400A230
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3"
Ngā Rauemi: 1.FLHTF400A230.pdf2.FLHTF400A230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 373 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 373 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLHTF400A230
Tau Wae FLHTF400A230 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373 pcs Pepa Raraunga 1.FLHTF400A230.pdf2.FLHTF400A230.pdf
Taumaha 3 lbs (1.4kg) Momotuhi - Whakauru 240VAC
Momo Heating Unit Ngā whakaaturanga Heater, 400W
Rahi / Rahi 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa FLHTF Ētahi Ingoa FLHTF400A230-ND
HM5429
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Heater, 400W 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)