FAN80AC230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FAN80AC230
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN AC AXIAL 80MM 32CFM 230V
Ngā Rauemi: 1.FAN80AC230.pdf2.FAN80AC230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FAN80AC230
Tau Wae FAN80AC230 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN AC AXIAL 80MM 32CFM 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3542 pcs Pepa Raraunga 1.FAN80AC230.pdf2.FAN80AC230.pdf
Taumaha 1 lb (453.59g) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 32 CFM
Rahi / Rahi 3.15" L x 3.15" W x 1.51" H (80.0mm x 80.0mm x 38.4mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa DNMF Ētahi Ingoa FAN80AC230-ND
HM2225
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 3.15" L x 3.15" W x 1.51" H (80.0mm x 80.0mm x 38.4mm)