DTS3141SLA230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS3141SLA230LG
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua AC UNIT 3500-5000 BTU/H LT GRAY
Ngā Rauemi: DTS3141SLA230LG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 33 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 33 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS3141SLA230LG
Tau Wae DTS3141SLA230LG Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 33 pcs Pepa Raraunga DTS3141SLA230LG.pdf
Taumaha 113 lbs (51.3kg) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Air Conditioning Unit Ngā whakaaturanga A/C Unit, 3500 BTU
Rahi / Rahi 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa DTS Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack A/C Unit, 3500 BTU 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)