DNFF080CG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNFF080CG230
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC
Ngā Rauemi: DNFF080CG230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNFF080CG230
Tau Wae DNFF080CG230 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2193 pcs Pepa Raraunga DNFF080CG230.pdf
Taumaha 2 lbs (907.2g) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 32 CFM
Rahi / Rahi 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa DNFF Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DNFF080BK115
DNFF080BK115
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FAN KIT 80MM BLACK 115VAC 5PCS
I roto i te taonga: 2386 pcs
Tikiake: DNFF080BK115.pdf
RFQ
DNFCDC3P
DNFCDC3P
Whakaahuatanga: FAN CORD CHAIN DAISY 24" W/PLUG