DNDMS23BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNDMS23BK1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua SHELF FIXED 19.5X21.3X3.4" BLACK
Ngā Rauemi: 1.DNDMS23BK1.pdf2.DNDMS23BK1.pdf3.DNDMS23BK1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNDMS23BK1
Tau Wae DNDMS23BK1 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1063 pcs Pepa Raraunga 1.DNDMS23BK1.pdf2.DNDMS23BK1.pdf3.DNDMS23BK1.pdf
Taumaha 15 lbs (6.8kg) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Shelf, Fixed Rahi / Rahi 19.500" L x 21.250" W x 3.440" H (495.30mm x 539.75mm x 87.38mm)
Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key Raupapa DNDM
Tuhinga Metal, Steel Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 23" Panel Width Racks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Shelf, Fixed 19.500" L x 21.250" W x 3.440" H (495.30mm x 539.75mm x 87.38mm) Black