C3RWT12116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C3RWT12116
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 116"L X 12"W
Ngā Rauemi: C3RWT12116.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 188 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C3RWT12116
Tau Wae C3RWT12116 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 188 pcs Pepa Raraunga C3RWT12116.pdf
Taumaha 128 lbs (58.1kg) Te matotoru -
Rahi / Rahi 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa C3RWT Ratonga IP24, NEMA 3R, UL-870
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Lockable, Wall Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 1392 in² (8981 cm²)