1596B102
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1596B102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1596B102
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS BLACK 1.18"L X 0.79"W
Ngā Rauemi: 1596B102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1596B102
Tau Wae 1596B102 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 58297 pcs Pepa Raraunga 1596B102.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.040" (1.02mm)
Rahi / Rahi 1.180" L x 0.790" W (29.97mm x 20.07mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1596 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1596B102-ND
HM4053
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.590" (14.99mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box, Potting Plastic, ABS Black Open End(s) 1.180" L x 0.790" W (29.97mm x 20.07mm) X 0.590" (14.99mm) Hoahoa Open End(s)
Puka Momo Box, Potting Tae Black
Area (L x W) 0.93 in² (6.0 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1596B104-10
1596B104-10
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ABS BLACK 1.96"L X 1.57"W 10
I roto i te taonga: 12473 pcs
Tikiake: 1596B104-10.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER
I roto i te taonga: 2156 pcs
Tikiake: 1596903.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK PLUG 3POS 5.08MM BLUE