1594EWGY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594EWGY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1594EWGY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS GRAY 6.58"L X 4.21"W
Ngā Rauemi: 1.1594EWGY.pdf2.1594EWGY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1594EWGY
Tau Wae 1594EWGY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 7734 pcs Pepa Raraunga 1.1594EWGY.pdf2.1594EWGY.pdf
Taumaha 0.58 lb (263.08g) Te matotoru 0.130" (3.30mm)
Rahi / Rahi 6.575" L x 4.213" W (167.01mm x 107.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1594W Ratonga IP66
Ētahi Ingoa 1594EWGY-ND
HM4044
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.555" (64.90mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Gray Cover Included 6.575" L x 4.213" W (167.01mm x 107.01mm) X 2.555" (64.90mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 27.7 in² (179 cm²)