1594DWGY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594DWGY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1594DWGY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS GRAY 5.18"L X 2.61"W
Ngā Rauemi: 1.1594DWGY.pdf2.1594DWGY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1594DWGY
Tau Wae 1594DWGY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 9274 pcs Pepa Raraunga 1.1594DWGY.pdf2.1594DWGY.pdf
Taumaha 0.37 lb (167.83g) Te matotoru 0.130" (3.30mm)
Rahi / Rahi 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1594W Ratonga IP66
Ētahi Ingoa 1594DWGY-ND
HM4039
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.169" (55.09mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Gray Cover Included 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm) X 2.169" (55.09mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 13.5 in² (87 cm²)