1594BWGY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1594BWGY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1594BWGY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS GRAY 3.19"L X 2.21"W
Ngā Rauemi: 1.1594BWGY.pdf2.1594BWGY.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1594BWGY
Tau Wae 1594BWGY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 12589 pcs Pepa Raraunga 1.1594BWGY.pdf2.1594BWGY.pdf
Taumaha 0.14 lb (63.5g) Te matotoru 0.130" (3.30mm)
Rahi / Rahi 3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1594W Ratonga IP66
Ētahi Ingoa 1594BWGY-ND
HM4029
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.578" (40.08mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Gray Cover Included 3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm) X 1.578" (40.08mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 7.03 in² (45.4 cm²)