1591XXTSBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1591XXTSBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1591XXTSBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC BLK 4.85"L X 3.28"W
Ngā Rauemi: 1591XXTSBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1591XXTSBK
Tau Wae 1591XXTSBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 19733 pcs Pepa Raraunga 1591XXTSBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.079" (2.01mm)
Rahi / Rahi 4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1591XXS Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1591XXTSBK-ND
HM3995
Q2940790
Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Plastic, Non Specified Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 2.392" (60.76mm)
Ngā āhuatanga PCB Supports Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, Non Specified Black Cover Included 4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm) X 2.392" (60.76mm)
Hoahoa Cover Included Puka Momo Box
Tae Black Area (L x W) 15.9 in² (103 cm²)