1591F1BK-2
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1591F1BK-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1591F1BK-2
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FLANGE ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=2PC
Ngā Rauemi:
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1591F1BK-2
Tau Wae 1591F1BK-2 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 50340 pcs Pepa Raraunga
Momo Flange Kit Rahi / Rahi 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm)
Raupapa 1591 Ētahi Ingoa 1591F1BK-2-ND
HM3894
Tuhinga Plastic, ABS Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 1591 A,B,C,H,L Series
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Plastic, ABS Flange Kit 1.000" L x 2.200" W x 0.100" H (25.40mm x 55.88mm x 2.54mm) Black