1590Z160
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590Z160 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590Z160
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM UNPAINTED 6.3"L X 6.3"W
Ngā Rauemi: 1.1590Z160.pdf2.1590Z160.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590Z160
Tau Wae 1590Z160 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1653 pcs Pepa Raraunga 1.1590Z160.pdf2.1590Z160.pdf
Taumaha 4.7 lbs (2.1kg) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590Z Ratonga IP66
Ētahi Ingoa HM604 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 3.573" (90.75mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) X 3.573" (90.75mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Unpainted
Area (L x W) 39.7 in² (256 cm²)