1590YFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590YFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590YFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W
Ngā Rauemi: 1.1590YFBK.pdf2.1590YFBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590YFBK
Tau Wae 1590YFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5727 pcs Pepa Raraunga 1.1590YFBK.pdf2.1590YFBK.pdf
Taumaha 0.41 lb (185.97g) Te matotoru 0.098" (2.49mm)
Rahi / Rahi 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590YFBK-ND
HM1969
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.713" (43.51mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm) X 1.713" (43.51mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 13.1 in² (85 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590Z060
1590Z060
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 1.97"LX1.77"W
I roto i te taonga: 9611 pcs
Tikiake: 1590Z060.pdf
RFQ
1590Y
1590Y
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 3.62"LX3.62"W