1590WXBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WXBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590WXBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 5.72"L X 4.77"W
Ngā Rauemi: 1.1590WXBK.pdf2.1590WXBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590WXBK
Tau Wae 1590WXBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5699 pcs Pepa Raraunga 1.1590WXBK.pdf2.1590WXBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.089" (2.26mm)
Rahi / Rahi 5.717" L x 4.772" W (145.21mm x 121.21mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 1590WXBK-ND
HM3775
Teitei 2.220" (56.39mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 5.717" L x 4.772" W (145.21mm x 121.21mm) X 2.220" (56.39mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 27.3 in² (176 cm²)