1590WSBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WSBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590WSBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.34"L X 3.23"W
Ngā Rauemi: 1.1590WSBK.pdf2.1590WSBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590WSBK
Tau Wae 1590WSBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 7817 pcs Pepa Raraunga 1.1590WSBK.pdf2.1590WSBK.pdf
Taumaha 0.588 lb (266.71g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 4.335" L x 3.232" W (110.11mm x 82.09mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 1590WSBK-ND
HM1537
Teitei 1.810" (45.97mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.335" L x 3.232" W (110.11mm x 82.09mm) X 1.810" (45.97mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 14.0 in² (90 cm²)