1590WP1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WP1BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590WP1BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
Ngā Rauemi: 1.1590WP1BK.pdf2.1590WP1BK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590WP1BK
Tau Wae 1590WP1BK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5401 pcs Pepa Raraunga 1.1590WP1BK.pdf2.1590WP1BK.pdf
Taumaha 0.731 lb (331.58g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 1590WP1BK-ND
HM1957
Teitei 1.988" (50.50mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 1.988" (50.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 19.7 in² (127 cm²)