1590WFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590WFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 7.4"L X 7.4"W
Ngā Rauemi: 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590WFBK
Tau Wae 1590WFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 3454 pcs Pepa Raraunga 1.1590WFBK.pdf2.1590WFBK.pdf
Taumaha 0.672 lb (304.81g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 1590WFBK-ND
HM1950
Teitei 2.638" (67.00mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 7.402" L x 7.402" W (188.01mm x 188.01mm) X 2.638" (67.00mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 54.8 in² (354 cm²)