1590WBSBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WBSBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590WBSBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.41"L X 2.38"W
Ngā Rauemi: 1.1590WBSBK.pdf2.1590WBSBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590WBSBK
Tau Wae 1590WBSBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 7970 pcs Pepa Raraunga 1.1590WBSBK.pdf2.1590WBSBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.079" (2.01mm)
Rahi / Rahi 4.409" L x 2.382" W (111.99mm x 60.50mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 1590WBSBK-ND
HM3684
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.654" (42.01mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.409" L x 2.382" W (111.99mm x 60.50mm) X 1.654" (42.01mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 10.4 in² (67 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590WBSF
1590WBSF
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.41"LX2.38"W
I roto i te taonga: 7317 pcs
Tikiake: 1590WBSF.pdf
RFQ
1590WC
1590WC
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.71"LX3.7"W