1590VFLBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590VFLBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590VFLBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Ngā Rauemi: 1.1590VFLBK.pdf2.1590VFLBK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590VFLBK
Tau Wae 1590VFLBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 4966 pcs Pepa Raraunga 1.1590VFLBK.pdf2.1590VFLBK.pdf
Taumaha 0.194 lb (88g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590FL Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590VFLBK-ND
HM3670
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 3.701" (94.01mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) X 3.701" (94.01mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 22.3 in² (144 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590WAFL
1590WAFL
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 3.64"LX1.52"W
I roto i te taonga: 15863 pcs
Tikiake: 1590WAFL.pdf
RFQ
1590UGY
1590UGY
Whakaahuatanga: BOX ALUM GRAY 4.72"L X 4.72"W
I roto i te taonga: 7597 pcs
Tikiake: 1590UGY.pdf
RFQ
1590V
1590V
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
Tikiake: 1590V.pdf
1590VGY
1590VGY
Tikiake: 1590VGY.pdf
1590WA
1590WA
Tikiake: 1590WA.pdf
1590VBK
1590VBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Tikiake: 1590VBK.pdf
1590VF
1590VF