1590TRPCRD
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590TRPCRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590TRPCRD
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM RED 5.95"L X 3.74"W
Ngā Rauemi: 1.1590TRPCRD.pdf2.1590TRPCRD.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590TRPCRD
Tau Wae 1590TRPCRD Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 7870 pcs Pepa Raraunga 1.1590TRPCRD.pdf2.1590TRPCRD.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.079" (2.01mm)
Rahi / Rahi 5.946" L x 3.740" W (151.03mm x 95.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590TRP Ratonga IP54
Ētahi Ingoa HM471 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.535" (38.99mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Stomp Box Metal, Aluminum Red Cover Included 5.946" L x 3.740" W (151.03mm x 95.00mm) X 1.535" (38.99mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Stomp Box Tae Red
Area (L x W) 20.1 in² (130 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590UF
1590UF
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
I roto i te taonga: 5533 pcs
Tikiake: 1590UF.pdf
RFQ
1590TRPCPR
1590TRPCPR
Whakaahuatanga: BOX ALUM PURPLE 5.95"L X 3.74"W
I roto i te taonga: 8484 pcs
Tikiake: 1590TRPCPR.pdf
RFQ
1590U
1590U