1590N1GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590N1GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM GRAY 4.72"L X 2.58"W
Ngā Rauemi: 1.1590N1GY.pdf2.1590N1GY.pdf3.1590N1GY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590N1GY
Tau Wae 1590N1GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 8597 pcs Pepa Raraunga 1.1590N1GY.pdf2.1590N1GY.pdf3.1590N1GY.pdf
Taumaha 0.225 lb (102.06g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590 Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590N1GY-ND
HM3627
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.555" (39.50mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Gray Cover Included 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) X 1.555" (39.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 12.3 in² (79 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590N1FL
1590N1FL
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.76"LX2.6"W
I roto i te taonga: 10988 pcs
Tikiake: 1590N1FL.pdf
RFQ
1590N1
1590N1
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX2.58"W
I roto i te taonga: 11431 pcs
Tikiake: 1590N1.pdf
RFQ
1590NF
1590NF
Tikiake: 1590NF.pdf