1589T42C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T42C1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T42C1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR
Ngā Rauemi: 1589T42C1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T42C1
Tau Wae 1589T42C1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1090 pcs Pepa Raraunga 1589T42C1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A