1589T24C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T24C1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T24C1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 24" 20A 8OUT 6'CR
Ngā Rauemi: 1.1589T24C1.pdf2.1589T24C1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T24C1
Tau Wae 1589T24C1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 24" 20A 8OUT 6'CR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1207 pcs Pepa Raraunga 1.1589T24C1.pdf2.1589T24C1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa 1589
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Momo Tae Bench, Rack, Wall Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Kua Tiakina Nga Raina Media - Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Aluminum
Ngā āhuatanga - Energy -
Anei - Max 20A Raina Rita 6' (1.83m)