1589H48F116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H48F116 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589H48F116
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589H48F116.pdf2.1589H48F116.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 869 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589H48F116
Tau Wae 1589H48F116 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 869 pcs Pepa Raraunga 1.1589H48F116.pdf2.1589H48F116.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa 1589
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Momo Tae Bench, Rack, Wall Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 6' (1.83m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R
Hononga - Whakauru AC NEMA 5-20P Whakaaetanga CSA, UL
Ngā putanga AC 16
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1589H48F1
1589H48F1
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: POWER STRIP 48" 20A 8OUT 6'CR