1585T15D1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585T15D1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1585T15D1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 48" 15A 15OUT 15'
Ngā Rauemi: 1.1585T15D1.pdf2.1585T15D1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 891 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1585T15D1
Tau Wae 1585T15D1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 48" 15A 15OUT 15' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 891 pcs Pepa Raraunga 1.1585T15D1.pdf2.1585T15D1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 15A