1584C6S20
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1584C6S20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1584C6S20
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER CORD 6.5' 12/3-20A
Ngā Rauemi: 1.1584C6S20.pdf2.1584C6S20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1584C6S20
Tau Wae 1584C6S20 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5722 pcs Pepa Raraunga 1.1584C6S20.pdf2.1584C6S20.pdf
Waea Wire 12 AWG Te Whakatau Ngaohiko 125V
Kāhua Male Pins (Blades) to Leads Te whakangungu -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1584C6S20-ND
HM1530
Tae Mahi - Te maha o nga Kaihautū 3
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 6.50' (1.98m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6.50' (1.98m) Power Cord Black NEMA 5-20P To Cable SJTW
Whakatauranga onamata 20A Momo Pee SJTW