1555NF42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555NF42GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1555NF42GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS GRAY 4.72"L X 4.72"W
Ngā Rauemi: 1555NF42GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1555NF42GY
Tau Wae 1555NF42GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 8596 pcs Pepa Raraunga 1555NF42GY.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.157" (4.00mm)
Rahi / Rahi 4.723" L x 4.723" W (119.96mm x 119.96mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1555F Ratonga IP67, NEMA 4,4X,12,13
Ētahi Ingoa HM474 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.441" (62.00mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Plastic, ABS Gray Cover Included 4.723" L x 4.723" W (119.96mm x 119.96mm) X 2.441" (62.00mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 22.3 in² (144 cm²)