1555F2F17GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555F2F17GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1555F2F17GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 3.57"W
Ngā Rauemi: 1555F2F17GY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1555F2F17GY
Tau Wae 1555F2F17GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 8167 pcs Pepa Raraunga 1555F2F17GY.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.157" (4.00mm)
Rahi / Rahi 4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1555F Ratonga IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Ētahi Ingoa HM387 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 5VA, UL94 V-0 Tuhinga Plastic, Polycarbonate
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.465" (37.21mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm) X 1.465" (37.21mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 16.9 in² (109 cm²)