1555C2F42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555C2F42GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1555C2F42GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 2.59"W
Ngā Rauemi: 1555C2F42GY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1555C2F42GY
Tau Wae 1555C2F42GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6960 pcs Pepa Raraunga 1555C2F42GY.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.157" (4.00mm)
Rahi / Rahi 4.722" L x 2.590" W (119.94mm x 65.79mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1555F Ratonga IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Ētahi Ingoa HM384 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 5VA, UL94 V-0 Tuhinga Plastic, Polycarbonate
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.441" (62.00mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 4.722" L x 2.590" W (119.94mm x 65.79mm) X 2.441" (62.00mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 12.3 in² (79 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1555CGY
1555CGY
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ABS GRAY 4.72"L X 2.56"W
I roto i te taonga: 14119 pcs
Tikiake: 1555CGY.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
I roto i te taonga: 4610 pcs
Tikiake: 1555960000.pdf
RFQ
1555D2GY
1555D2GY
Whakaahuatanga: BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 2.56"W
Tikiake: 1555D2GY.pdf
1555CFPL
1555CFPL
Whakaahuatanga: GALVANIZED STEEL INNER PANEL
Tikiake: 1555CFPL.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS