1553WBBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1553WBBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1553WBBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS BLACK 4.62"L X 3.11"W
Ngā Rauemi: 1553WBBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1553WBBK
Tau Wae 1553WBBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 10176 pcs Pepa Raraunga 1553WBBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 4.615" L x 3.109" W (117.22mm x 78.97mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1553W Ratonga IP65
Ētahi Ingoa HM1418 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.984" (25.00mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Sealing Gasket
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Black Hand Held, Split Sides and End Panel(s) 4.615" L x 3.109" W (117.22mm x 78.97mm) X 0.984" (25.00mm) Hoahoa Hand Held, Split Sides and End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 14.4 in² (93 cm²)