1551ATRD
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1551ATRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1551ATRD
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ABS TRN RED 1.38"L X 0.79"W
Ngā Rauemi: 1.1551ATRD.pdf2.1551ATRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1551ATRD
Tau Wae 1551ATRD Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 62714 pcs Pepa Raraunga 1.1551ATRD.pdf2.1551ATRD.pdf
Te matotoru 0.070" (1.78mm) Rahi / Rahi 1.380" L x 0.790" W (35.05mm x 20.07mm)
Raupapa 1551Mini Ratonga IP54
Ētahi Ingoa HM1619 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Tuhinga Plastic, ABS
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.610" (15.49mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box Plastic, ABS Translucent - Red Split Sides 1.380" L x 0.790" W (35.05mm x 20.07mm) X 0.610" (15.49mm) Hoahoa Split Sides
Puka Momo Box Tae Translucent - Red
Area (L x W) 1.08 in² (7.0 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1551ATS100
1551ATS100
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: SHT MTL SCREW PAN PHIL #2 100/PK
I roto i te taonga: 14302 pcs
Tikiake: 1551ATS100.pdf
RFQ
1551A-20-DL
1551A-20-DL
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: THERMOMETER RTD -50 TO 160C 1/4X
I roto i te taonga: 82 pcs
Tikiake: 1551A-20-DL.pdf
RFQ
1551A-9
1551A-9
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: THERMOMETER FIXED RTD -50 TO 160
I roto i te taonga: 124 pcs
Tikiake: 1551A-9.pdf