1530B824
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1530B824
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH
Ngā Rauemi: 1530B824.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1530B824
Tau Wae 1530B824 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26134 pcs Pepa Raraunga 1530B824.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.210" Dia x 0.250" L (5.33mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1530
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 22.9 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 22.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 80mA