1530B224
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1530B224
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM
Ngā Rauemi: 1530B224.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1530B224
Tau Wae 1530B224 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17677 pcs Pepa Raraunga 1530B224.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1530
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 114mA 11.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 114mA