1487B120
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1487B120
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua WIREWAY PULL THRGH 120" 2.5X2.5"
Ngā Rauemi: 1.1487B120.pdf2.1487B120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 397 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1487B120
Tau Wae 1487B120 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga WIREWAY PULL THRGH 120" 2.5X2.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397 pcs Pepa Raraunga 1.1487B120.pdf2.1487B120.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1487B60
1487B60
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: WIREWAY PULL THRGH 60" 2.5X2.5"
I roto i te taonga: 561 pcs
Tikiake: 1487B60.pdf
RFQ
1487B24
1487B24
Whakaahuatanga: WIREWAY PULL THRGH 24" 2.5X2.5"
I roto i te taonga: 1030 pcs
Tikiake: 1487B24.pdf
RFQ
1487B12
1487B12
Whakaahuatanga: WIREWAY PULL THRGH 12" 2.5X2.5"
I roto i te taonga: 1232 pcs
Tikiake: 1487B12.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM
Tikiake:
1487B
1487B
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: JACK SHORTING INSULATED BLACK
Tikiake: 1487B.pdf
1487B48
1487B48
Whakaahuatanga: WIREWAY PULL THRGH 48" 2.5X2.5"
I roto i te taonga: 774 pcs
Tikiake: 1487B48.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM