1457C1201
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1457C1201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1457C1201
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W
Ngā Rauemi: 1457C1201.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1457C1201
Tau Wae 1457C1201 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5027 pcs Pepa Raraunga 1457C1201.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 5.061" L x 2.441" W (128.55mm x 62.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1457 Ratonga IP65
Ētahi Ingoa HM1012 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.336" (33.93mm) Ngā āhuatanga Card Guides, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 5.061" L x 2.441" W (128.55mm x 62.00mm) X 1.336" (33.93mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 12.4 in² (80 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1457C1202BK
1457C1202BK
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUMINUM BLACK 5"L X 2.44"W
I roto i te taonga: 5670 pcs
Tikiake: 1457C1202BK.pdf
RFQ
1457C1202E
1457C1202E
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 5"L X 2.44"W
I roto i te taonga: 3620 pcs
Tikiake: 1457C1202E.pdf
RFQ
1457C1201BK
1457C1201BK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 5.06"L X 2.44"W
Tikiake: 1457C1201BK.pdf
1457C1201E
1457C1201E
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 5.06"LX2.44"W
Tikiake: 1457C1201E.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE
Tikiake: 1457982.pdf
1457C
1457C
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #6 BRASS 1/2"
Tikiake: 1457C.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
Tikiake: 1457979.pdf
1457A
1457A
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #6 BRASS 1/4"
Tikiake: 1457A.pdf
1457C1202
1457C1202
Tikiake: 1457C1202.pdf
Whakaahuatanga: CABLE
1457B
1457B
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #6 BRASS 3/8"
Tikiake: 1457B.pdf
1457C1201EBK
1457C1201EBK
Tikiake: 1457C1201EBK.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel