1455T1201
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455T1201
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM NATURAL 4.72"LX6.5"W
Ngā Rauemi:
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455T1201
Tau Wae 1455T1201 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BOX ALUM NATURAL 4.72"LX6.5"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3919 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 6.496" W (120.00mm x 165.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455T1201-ND
HM3056
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 4.724" L x 6.496" W (120.00mm x 165.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 30.7 in² (198 cm²)