1455NC2201
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455NC2201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455NC2201
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM NATURAL 8.66"L X 4.06"W
Ngā Rauemi: 1455NC2201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455NC2201
Tau Wae 1455NC2201 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5406 pcs Pepa Raraunga 1455NC2201.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.090" (2.29mm)
Rahi / Rahi 8.661" L x 4.055" W (219.99mm x 103.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455NC Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455NC2201-ND
HM2976
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum with Plastic Bezels
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.087" (53.00mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum with Plastic Bezels Natural End Panel(s) 8.661" L x 4.055" W (219.99mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 35.0 in² (226 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1455NF
1455NF
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FLANGE 2.42X4.06" CLEAR 2/PKG
I roto i te taonga: 9019 pcs
Tikiake: 1455NF.pdf