1455N1201
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455N1201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455N1201
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
Ngā Rauemi: 1.1455N1201.pdf2.1455N1201.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455N1201
Tau Wae 1455N1201 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6713 pcs Pepa Raraunga 1.1455N1201.pdf2.1455N1201.pdf
Taumaha 0.66 lb (299.37g) Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455N1201-ND
HM974
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.087" (53.00mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Natural End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 19.2 in² (124 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1455N1202
1455N1202
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W